Ogłoszenia 24 kwietnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24 kwietnia 2022r.

II NIEDZIELA WIELKANOCY – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  

 1. DZIŚ Niedziela Miłosierdzia Bożego, po każdej Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki do BM. możemy w dniu dzisiejszym możemy uzyskać odpust zupełny.
 2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane w na tace przeznaczone są na dzieła charytatywne, które pełni Caritas.
 3. Młodzież bierzmowana zobligowana jest do uczestnictwa w Nowennie do Ducha Świętego przed przystąpieniem do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Spowiedź dla bierzmowanych, rodziców i świadków w piątek o godz.16.30. Sakramentu Bierzmowania w przyszłą sobotę o godz.12.00 udzieli JE.Ks.Bp. Piotr Sawczuk Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej.
 4. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy odprawianie Mszy św. o błogosławieństwo dla mieszkańców z racji tzw. POSWIĘCENIA PÓŁ. O 10.00 Msza św. w intencji mieszkańców Baniek, a w przyszłą niedzielę na godz. 10.00 zapraszamy mieszkańców Malinowa na Mszę Sw. w ich intencji.
 5. W środę zapraszamy dzieci komunijne i rodziców na godz.16.45.
 6. UROCZYSTOŚCI I SWIĘTA W TYM TYGODNIU:
 • 25 kwietnia święto sw. Marka Ewangelisty,
 • 26 kwietnia uroczystość sw. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
 • 29 kwietnia święto sw. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy,
 • 29 kwietnia Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
 1. Pragniemy zaprosić za Pielgrzymkę DO FATIMY I SANTIAGO DE COMPOSTELA w dniach 10 – 21.10.2022, 8 dni. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej i u księdza Adama.
 2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.