Ogłoszenia parafialne 04 grudnia 2022                                            

 

                                                            OGŁOSZENIA PARAFIALNE                                                      

04 grudnia 2022r.

II NIEDZIELA ADWENTU

 

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje będzie prowadził ks. Wojciech Łuszczyński. Msze sw. w dni rekolekcyjne poniedziałek i wtorek będą odprawiane o godz.00, 8.30, 10.00, 12.00 i 18.00. Dzień spowiedzi rekolekcyjnej w poniedziałek i wtorek pół godz. przed każdą Mszą Sw. Zakończymy rekolekcje odpustem ku czci patrona naszej parafii Sw.Mikołaja,Biskupa we wtorek Mszą sw. o godz.18.00, którą będzie sprawował i Słowo Boże wygłosi Ks. Bp. Piotr Sawczuk. Zapraszamy. Ofiary składane na tace w wtorek przeznaczone są dla ks. Rekolekcjonisty.
  2. Dzisiaj po Mszy o godz.10.00 nabożeństwo adoracyjne z racji I-wszej niedzieli miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
  3. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  4. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Sw. we wszystkich zanoszonych przez nas intencjach.
  5. 8 grudnia (czwartek) obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze sw. w tym dniu będą sprawowane o godz.7.00;8.30;10.00 i 18.00. Zapraszamy
  6. W kiosku przy bazylice rozprowadzane są jak co roku świece caritsowe w cenie 10 i 20zł – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, kalendarze adwentowe – cegiełka na Dom Dziecka Rafael w Wyrozembach – 15zl. Kalendarze ścienne 7zl. Zachęcamy do nabywania poświęconych opłatków wigilijnych.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz.12.00 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszego kościoła i parafii.