25 grudnia

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za wspólną modlitwę podczas Adwentu, za liczny udział w Pasterce i podczas świąt Bożonarodzeniowych.

2. Dziękujemy za przygotowane dekoracje świąteczne: siostrze Anastazji, księżom Pawłowi i Tomaszowi, Panu Stanisławowi i Helenie, Panu Michałowi, Państwu Lucynie i Mieczysławowi Truskowskim za ufundowanie choinek, Panu Łuczajowi za pomoc w dostarczeniu choinek. Dziękujemy Panu organiście Marcinowi, scholi za piękny śpiew podczas Pasterki.

3. Dziękujemy wszystkim za nadesłane życzenia, odwzajemniamy je, odwdzięczając się modlitwą i dobrym słowem życzeń.

4. 26 grudnia podczas Mszy o godz. 1200 nastąpi obrzęd rozesłania kolędników misyjnych. Dzieci będą zbierać ofiary misyjne na dzieci w Rwandzie i Burundi. Dzieci będą odwiedzać rodziny w domach prywatnych 27 grudnia od godz. 1400 do 1900 na ul. Żeromskiego, Ciołkowskiego, Kościuszki, Poświętnej, Wita Stwosza, Piłsudskiego.

5. 27 grudnia o godz. 1200 zostanie odprawiona Msza pogrzebowa za śp. Ks. Stanisława Kozłowskiego. Uroczystościom pogrzebowym będą przewodniczyć księża biskupi, w koncelebrze zebranych kapłanów. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Ciało zmarłego kapłana będzie wystawione w Domu Pamięci bł. Ks. Antoniego Beszta Borowskiego rano od godz. 800.

6. Porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy.

27 grudnia, czwartek, od godz. 15.00

domy prywatne ul. Piłsudskiego i blok nr 26, ul. Batorego, ul. Kopernika, ul. Narutowicza, ul. Poniatowskiego – domy prywatne i blok nr 2

28 grudnia, piątek

od godz. 9.00 – Augustowo, Stryki, Niewino Popławskie, Kmieńskie, Stare.

od godz. 15.00 – ul. Powstania Styczniowego, ul. Powstania Listopadowego, ul. Zachodnia, ul. Wierzbowa.

29 grudnia, sobota

od godz. 9.00 – ul. 11 Listopada domy prywatne; ul. Kazimierzowska domy prywatne i bolki nr 2, 2a

od godz. 15.00 – ul. Kościuszki domy prywatne, ul. Żeromskiego domy prywatne i bloki nr 13, 22