29 września

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 września 2019 r.

  1. Dzisiaj zegnamy s. Anastazję, która pełniła w naszej bazylice posługę zakrystianki. Czyniła to z wielką pasją i zaangażowaniem. Bóg zapłać siostrze za jej posługę wśród nas. Władze zakonne kierują s. Anastazję do posługi w Rosji do Woroneża. Jednocześnie witamy nową s. zakrystiankę s. Danielę. Życzymy dużo łask i sił do wypełniania posługi w naszej parafii. 
  2. UWAGA!!! INTENCJE przyjęte na godz. 7.30 w październiku zostały przeniesione na Mszę o godz. 7.00. 
  3. Na mszy o godz.12.00 poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych
  4. 30.09 we wspomnienie Sw. Hieronima po wieczornej Mszy Sw. zapraszamy do Domu bl. Antoniego na Godzinę Biblijną. W szczególny sposób na to spotkanie zapraszamy młodzież, która chce podjąć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania i rodziców jak również wszystkich chętnych.
  5. Dnia 19.10 wyjazd do Ciechanowca na czuwanie modlitewne członków Żywego Różańca i Wspólnot Maryjnych. Wyjazd spod bazyliki godz. 14.00 powrót ok. 22.00. Koszt 20 zl. Zapisy codziennie po Mszy wieczorowej u p. Teresy Bogusz i Ireny Kuptel.
  6. Rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe po mszy w kościele o 18.00. Zachęcamy do odmawiania Różańca.
  7. W tym tygodniu I Czwartek – modlimy się o świętość kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I-wszy Piątek oddajemy cześć Sercu Pana Jezusa. Wyjazd do chorych o godz. 10.00. I-wsza Sobota miesiąca – msze ku czci Niepokalanego Serca Maryi o 7.00 i 17.30.
  8. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele charytatywne – dzieła miłosierdzia czynione przez Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.
  9. Za tydzień po Mszy o 12.00 spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii
  10. W przyszłą niedziele 6 października o godz.18.00 Msza Sw z modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Zapraszamy.