XXVIII Niedziela zwykla

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 października 2019

XXVIII Niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem – w ten kolejny Dzień Papieski – zbierane są ofiary do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera edukację dzieci i młodzieży uzdolnionej z ubogich rodzin z terenów wiejskich. Ma to być żywy pomnik dla św. Jana Pawła II od nas.
  2. Trwa miesiąc październik zachcemy poszczególne grupy istniejące przy naszej parafii do wspólnej modlitwy różańcowej
  3. Jutro Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. Pamiętamy w modlitwie różańcowej o nauczycielach i pracownikach szkół.
  4. Przyszła niedziela to NIEDZIELA MISYJNA rozpoczynająca Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na misje na całym świecie. Wspierajmy misje – ewangelizację ludów i narodów naszymi modlitwami i ofiarami.
  5. 19 października odbędzie się dzień wspólnoty Ruchu Światło – Życie w Parafii Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim. Rozpoczęcie o godz. 9.30.
  6. Rozprowadzane są caritasowe znicze nagrobne w cenie 5 zł. To są cegiełki na pomoc ubogim. Zachęcamy do ich nabywania. Oraz kalendarze na rok 2020 przygotowane przez alumnów WSD w Drohiczynie w cenie 5zl
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika „Niedziela”