Ogloszenia 08 sierpnia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08 sierpnia 2021 r.

XIX Niedziela zwykła

  1. W tym tyg. obchodzimy święta : sw .Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy 9.08.; sw. Wawrzyńca, diakona i męczennika 10.08. wspomnienie sw. Klary 11.08, i sw. Maksymiliana Marii Kolbego 14.08. Pamiętajmy w modlitwie o osobach poległych w obozach i więzieniach.
  2. Uroczystość Wniebowstąpienia NMP 15.08. Błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej Mszy Św.
  3. Trwa duchowe pielgrzymowanie. Codziennie po mszy wieczornej z modlitwa i śpiewem łączymy się duchowo z pątnikami Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej.
  4. Biskup dokonał zmian personalnych w naszej parafii. Ks. Mateusz został przeniesiony do par. Wniebowzięcia NMP w Węgrowie (Bazylika Mniejsza). Dziś na Mszy o godz.12.00 pożegnanie i podziękowanie za posługę kapłańską w naszej parafii ks. Mateusza. Nowym wikariuszem został ks. dr Łukasz Suszko, którego powitamy 22.08 na mszy o godz.12.00.
  5. 13 sierpnia w par. MB z Góry Karmel kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie.
  6. 28 sierpnia z par. MB z Góry Karmel o godz.6.00 wyjdzie piesza pielgrzymka do Hodyszewa. Zapisy i wszelkie informacje u duszpasterzy w par. MB z Góry Karmel.