Ogłoszenia 21 listopada

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21 listopada 2021 r.

XXXIV Niedziela

CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  1. Ubiegłej niedzieli na ofiary do puszek Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Libanie zebraliśmy 4960zł. Bóg zapłać.
  2. Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne WSD w Drohiczynie, Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Po Mszy o godz.10.00 wystawienie Najsw. Sakramentu i poświęcenie się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, za które możemy uzyskać odpust zupełny.  
  3. Dziś w parafii M.B z Góry Karmel o godz.17.00 w salce par. rozpoczyna się KURS PRZEDMAŁZEŃSKI.
  4. Jutro obchodzimy wspomnienie sw. Cecylii -Patronki Chórów Kościelnych. W modlitwie pamiętajmy o P. Organistce, naszym chórze par. i scholii dziecięco-młodzieżowej.
  5. W imieniu żołnierzy broniących naszej wschodniej granicy, pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy ofiarnie włączyli się do akcji „Upiecz ciasto dla żołnierza”.
  6. W przyszłą niedzielę początek Adwentu-radosnego oczekiwania na przyjście Pana. RORATY w Adwencie będą w środę i sobotę o godz.6.30 i 18.00. Na Roraty przychodzimy z lampionami.
  7. Na bocznych ołtarzach wyłożone są caritasowe torby, które możemy zabrać do domu, aby przez tydzień złożyć swój dar od Serca na rzecz potrzebujących. Torby prosimy przynosić do najbliższej niedzieli.
  8. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2022r. cegiełki na WSD, świece wigilijne, kalendarze adwentowe rozprowadzane przez Caritas DD.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz parafii indywidualne czy też przesłane na konto parafii. KONTO PARAFII: BANK BNP Paribas oddział w Bielsku Podlaskim nr konta: 57 2030 0045 1110 0000 0072 2020