Ogłoszenia 30 stycznia 2022r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

30 stycznia 2022 r.

 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. W środę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie świec na każdej Mszy Świętej o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Procesja ze świecami na Mszy o godz.10.00. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony kontemplacyjne (w naszej diecezji s. Benedyktynki w Drohiczynie i s. Klaryski w Hajnówce). W godz. Apelu Jasnogórskiego 21.00 zachęcamy do rodzinnej modlitwy wg. Folderu rozdawanego w czasie kolędy. 
  2. 3 lutego (czwartek) wspomnienie św. Błażeja-poświęcenie świec i błogosławieństwo świecami na Mszach Sw. o godz.7.00 i 18.00.Zapraszamy.
  3. W zakrystii są do nabycia świece – gromnice po 3zł.(stare świece – ogarki, możemy przynieść do zakrystii, zostaną oddane do przetopienia).
  4. W środę o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Św. składkowa w int. wszystkich ofiarodawców w zanoszonych intencjach do MB Nieust.Pomocy
  5. W sobotę wspomnienie św. Agaty. Poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty na Mszach Św. o godz.7.00 i 18.00. Zapraszamy.
  6. W tym tyg. I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja od godz.17.00 i modlitwa w int.nowych powołań kapłańskich i zakonnych; Naboż. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w piątek rozpocznie się adoracją Najśw.Sakramentu od godz. 17.00(możliwość spowiedzi), nabożeństwo i Msza. Wyjazd do chorych od godz.9.00.  W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00 wystawienie Najsw.Sakramentu i różaniec wynagradzający.  
  7. W przyszłą niedzielę 6 lutego-niedziela adoracyjna. Nabożeństwo adoracyjne po Mszy o godz.10.00.
  8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską-koledę. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za wszelką życzliwość, rozmowy w trakcie kolędy oraz ofiary składane na rzecz parafii. Ktokolwiek z różnych przyczyn nie mógł przyjąć kapłana, a chciałby, by dom został pobłogosławiony prosimy o indywidualny kontakt z księżmi wikariuszami i umówienie się na wizytę duszpasterską.
  9. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA KOSCIÓŁ