Ogłoszenia 20 lutego 2022r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20 lutego 2022r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dzisiejsze ofiary na tace przeznaczone są na ogrzewanie Bazyliki.
  2. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy o godz.12.00
  3. W czwartek od godz.17.00 adoracja Najsw.Sakramentu.
  4. Od I Niedzieli Wielkiego Postu rozpocznie się kurs przedmałżeński w naszej parafii. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Adamem.
  5. Zapraszamy do czuwania modlitewnego „Noc walki o Boże błogosławieństwo dla Polski”. Chcemy zjednoczyć się, by przepraszać za nasze grzechy i błagać Boga oraz Niepokalaną Królową Polski i św. Andrzeja Bobolę o błogosławieństwo dla naszej ojczyzny. Modlitewne czuwanie rozpoczniemy w sobotę 26 lutego Mszą Sw. o godz.18.00 i trwać będziemy na modlitwie, adoracji Najsw.Sakramentu do północy. O godz.00.00 zakończymy odśpiewaniem uroczystego Te Deum. Zapraszamy wspólnoty naszej parafii, KŻR i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  6. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby upiększać liturgię swoim śpiewem do naszego chóru parafialnego. Próby chóru odbywają się w każdy piątek po Mszy wieczorowej w salce parafialnej. Zapraszamy serdecznie.
  7. ZAPOWIEDZI: Kamil Grigoruk, kawaler, zam. Bielsk Podl. par. tut. i Monika Osmólska, panna, zam. Bystre par. Boćki (II).
  8. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA KOSCIÓŁ BANK BNP Paribas oddział w Bielsku Podlaskim nr konta: 57 2030 0045 1110 0000 0072 2020