Ogłoszenia 06 marca 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

06 marca 2022r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 1. Dziś I niedziela miesiąca-niedziela adoracyjna. Nabożeństwo adoracyjne(Nabożeństwo Gorzkich Żali) po Mszy Św. o godz.10.00.
 2. Dziś po Mszy o godz.12.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Sw. i rodzicami.
 3. Dziś o godz.16.00 w salce parafialnej rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zapraszamy zainteresowane osoby.
 4. Dziś od godz.17.00 adoracja Najsw.Sakramentu. Włączmy się w modlitwę o pokój na świecie.
 5. 8 marca międzynarodowy Dzień Kobiet. Polecamy w modlitwie i pamięci, wyrażając w ten sposób naszą wdzięczność.
 6. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na misje „Ad Gentes” i pomoc polskim misjonarzom. Wesprzyjmy to prowadzone przez nich dzieło.
 7. Duszpasterstwo różańcowe w naszej diecezji proponuje ludziom dobrej woli post o chlebie i wodzie. Zachęcamy tych, którzy mogą podjąć się tego wyzwania. Dla bielskiego dekanatu dni postu o chlebie i wodzie to 7-8-9 marca.
 8. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane Baranki wielkanocne-CARITAS po 6zł. Dochód przeznaczony jest dla najuboższych.
 9. Przeżywamy czas szczególny WIELKIEGO POSTU, w duchu modlitwy, postu i jałmużny. Na ołtarzach bocznych wyłożone są skarbonki wielkopostne – Caritas. Zachęcamy do tej praktyki pomocy najuboższym.
 10. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa: środa 17.30 dla dzieci, w piątek dla wszystkich godz.17.30, Gorzkie Żale: Niedziela po Mszy o godz.10.00 i 17.45 przed Msza wieczorna.
 11. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA KOSCIÓŁ