Ogłoszenia 03 kwietnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

03 kwietnia 2022r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 1. Kończymy dzisiejszą niedzielą Rekolekcje Wielkopostne. Bóg zapłać ks.dr.Rafałowi Pokrywińskiemu za głoszone Słowo Boże. Dzisiejsze ofiary na tace przeznaczone są do dyspozycji ks. Rekolekcjonisty.
 2. Dzisiejsza DROGA KRZYŻOWA ulicami miasta ze względów warunków pogodowych została odwołana.
 3. Dziś od godz.17.00 adoracja Najsw.Sakramentu. O 17.45 nabożeństwo Gorzkich Żali.
 4. W środę zapraszamy na Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. O godz.18.00 Msza Sw. składkowa we wszystkich ofiarowanych intencjach do MB Nieust.Pomocy.
 5. Wyjazd do chorych odbędzie się 11 kwietnia br.
 6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św. Uroczyste poświęcenie palm o godz.10.00 z procesją wokół kościoła. Taca przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego. Na godz.12.00 zapraszamy dzieci z palemkami.
 7. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa: środa 17.30 dla dzieci, w piątek dla wszystkich godz.17.30, Gorzkie Żale: Niedziela po Mszy o godz.10.00 i 17.45 Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
 8. Bielski Dom Kultury informuje, że dziś o godz. 15.00 odbędzie się seans filmu „CUD GUADALUPE”. Filmu ukazuje objawianie i przesłanie MB z Guadalupe.
 9. Nasze Siostry Dominikanki wraz z grupą parafian rozprowadzają dziś i w Niedzielę Palmową palemki. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przekazane siostrom dominikankom posługującym w Fastowie na Ukrainie. Siostry dziękują za ofiarowany bukszpan,bazie i inne dodatki oraz za pomoc w przygotowaniu palemek.
 10. ZAPOWIEDZI: Paweł Piotr Popławski, kawaler, zam. Olszewo par.sw.Józefa i Antoniego w Boćkach i Beata Tarantowicz,  panna zam. Bielsk Podl. parafii tutejszej,(II). Mateusz Nikonowicz, kawaler zamieszkały Bielsk Podl. par.tut. i Natalia Zaleska, panna, zam. Koszewo par. Łubiń Kościelny(I); Hubert Żukowski, kawaler, zam.Bielsk Podl. i Patrycja Anna Korobkiewicz,panna z Bieslka Podl. oboje par.tut.(I).
 1. Pragniemy zaprosić do wspólnego pielgrzymowania. Tym razem PIELGRZYMKA DO FATIMY I SANTIAGO DE COMPOSTELA w dniach 10 – 21.10.2022, 8 dni. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej i u księdza Adama.
 2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.