Ogłoszenia 08 maja 2022r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08 maja 2022r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCY

 

 1. Dzisiaj rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.
 2. Siostrze Stanisławie, która dziś obchodzi swoje imieniny życzymy obfitości łask Bożych…s. Danieli, która jutro ma swoje święto imieninowe życzymy Bożego blog.
 3. Dzisiaj rocznica święceń biskupich J.E.Ks.Bpa Tadeusza Pikusa, Biskupa Seniora Diecezji Drohiczyńskiej. W modlitwie polecajmy Go Bogu.
 4. Przeżywamy miesiąc maj-poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe rodziny, dzieci, młodzież. Nabożeństwo majowe codziennie po mszy wieczornej – ok. 18.30. W niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45. O godz. 17.00 Adoracja Najsw. Sakramentu. Zachęcamy do odmawiania nabożeństwa majowego w miejscowościach przy krzyżach i kapliczkach.
 5. Dziś na Mszy świętej o godzinie 12.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci przygotowujący się do pierwszej komunii świętej. Prosimy, aby dzieci wzięły ze sobą świece od chrztu.
 6. Dziś o godz. 18.00 młodzież bierzmowana chce podziękować osobom, które objęły ich duchową adopcją podczas przygotowań do sakramentu dojrzałości. Zaprasza na Mszę Świętą, by podczas wspólnej modlitwy wyrazić wdzięczność za modlitwę i otrzymane łaski. Młodzież przygotowała symboliczne podziękowanie, które chce przekazać po Mszy Świętej.
 7. Dziś w parafii Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się kurs przedmałżeński.
 8. Msza św. z racji Poświecenia poł dziś o godz.14.00 w Nałogach, a w przyszłą niedzielę o godz.10.00 w kościele dla mieszkańców Niewina Popławskiego.
 9. 13 maja parafia Matki Bożej z Góry Karmel zaprasza na nabożeństwo fatimskie.
 10. 14 maja 2022 roku organizowany jest wyjazd do Drohiczyna na III Kongres Maryjny. Wyjazd o godzinie 8:00 sprzed sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Planowany powrót około godziny 18, koszt wyjazdu 25 zł zapisy prowadzi pani Krystyna Niewińska lub w zakrystii. Zapraszamy wspólnoty i osoby chętne do wzięcia udziału w Kongresie Maryjnym.
 11. Pragniemy zaprosić za Pielgrzymkę DO FATIMY I SANTIAGO DE COMPOSTELA w dniach 10 – 21.10.2022, 8 dni. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej i u księdza Adama.
 12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.