Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12 czerwca 2022r.

XI NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TROJCY

 

  1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
  2. 13 czerwca wspomnienie sw. Antoniego-odpust w parafii Boćki. Ks. Prob. zaprasza parafian na tę uroczystość. Jest to również dzień imienin Bp. Seniora Antoniego Dydycza. O godz.18.00 nabożeństwo fatimskie w parafii Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy wieczornej; w niedziele po Mszy o godz.10.00 i o 17.45. W niedziele od   17.00 Adoracja Najsw. Sakramentu.
  4. 16 czerwca -Boże Ciało. Procesja ulicami naszego miasta do czterech ołtarzy. Nasza parafia ubiera ołtarz przy Sądzie. Mszy Sw. o godz.10.00 i procesji ulicami miasta będzie przewodniczył Bp. Piotr Sawczuk. Msze Sw. tego dnia będą sprawowane o godz. 7.00, 8.30 i 10.00 – po której wyruszy procesja. Zapraszamy dzieci Pierwszokomunijne do udziału w strojach komunijnych i wszystkich parafian do wzięcia udziału w procesji, zaangażujmy się w niesienie chorągwi i feletronów. Zachęcamy parafian do udekorowania w tym dniu swoich domów, balkonów emblematami religijnymi. Nie wstydźmy się swojej wiary!            W oktawie Bożego Ciała zapraszamy codziennie po Mszy Sw. wieczornej na Nieszpory Eucharystyczne.
  5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.