Ogłoszenia 19.06.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19 czerwca 2022r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Nieszpory Eucharystyczne codziennie po Mszy wieczornej. Zapraszamy.
  2. Dziś po Mszy o godz.10.00 i o 17.45 nabożeństwo czerwcowe. Od godz.17.00 Adoracja Najsw.Sakramentu.
  3. 23 czerwca dzień modlitw w intencji ojców. W modlitwie polećmy naszych ojców wypraszając potrzebne łaski o Boże błogosławieństwo dla żyjących a dla zmarłych dar nieba.
  4. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Poświęcenie wody ku czci św. Jana Chrzciciela po Mszy o godz.18.00. Tego dnia kończymy obchody eucharystyczne. Po odśpiewaniu Nieszporów Eucharystycznych przejdziemy nad stawy, tam odśpiewamy litanie do Serca Pana Jezusa.  Następnie zapraszamy na festyn ku czci sw. Jana Chrzciciela w ogrodzie parafialnym. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych bez względu na wiek.      O ile pogoda dopisze.
  5. W piątek 24 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy wieczornej zapraszamy na czuwanie przy Najsw.Sakramencie. W czasie czuwania odmówimy wspólnie różaniec i poświęcimy nasza Ojczyznę, parafie i nasze rodziny Najsw.Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tej modlitwie, którą zakończymy procesja eucharystyczną.
  6. W tym tygodniu-w piątek, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza Sw. na zakończenie roku szkolnego o godz.8.00 dla szkół bielskich, o godz.9.30 dla szkoły w Augustowie. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkół, aby podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i pojednania w ciągu tygodnia.
  7. 25 czerwca Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  8. W przyszłą niedzielę o godz.12.00 w naszej bazylice Mszę sw. prymicyjną będzie sprawował ks. Jakub Ostrożański z zakonu Rogacjonistów. Taca przeznaczona do dyspozycji Księdza Prymicjanta.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.