OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26 czerwca 2022r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Dzisiejsze ofiary składane na tace przeznaczone są na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego.
 2. Dziś o godz.12.00 w naszej bazylice Mszę sw. prymicyjną będzie sprawował ks. Jakub Ostrożański z zakonu Rogacjonistów. Taca z tej Mszy przeznaczona jest do dyspozycji Księdza Prymicjanta.
 3. 29 czerwca-w środę-obchodzimy uroczystość sw. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w tym dniu będą sprawowane o godz.7.00, 8.30 i 18.00. To również dzień imienin Bpa Piotra Sawczuka. W modlitwie polećmy Dostojnego Solenizanta.
 4. Msza Sw. pogrzebowa za sp. Irenę Kuptel, wieloletnią zelatorkę KŻR będzie sprawowana w poniedziałek o godz.11.00.
 5. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 6. W tym tyg.I-wszy piątek i I-wsza sobota miesiąca. W piątek nabożeństwo ku czci Najsw.Serca Pana Jezusa po Mszy o godz.18.00. Adoracja Najsw.Sakramentu od godz. 17.00. W sobotę adoracja od godz.17.00 w trakcie adoracji różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. następnie Msza o godz.18.00.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy gościli siostrę misjonarkę z Kamerunu s. Urszulę, która będzie się z nami modlić i zbierze ofiary na cele misyjne.
 8. Decyzją władz zakonnych s. Małgorzata opuszcza nasza wspólnotę parafialną.                      Pożegnanie S. Małgorzaty w niedzielę na Mszy o godz.18.00. S. Małgorzata przez najbliższy rok będzie przygotowywała się do wyjazdu na misje do Boliwii. Na miejsce S. Małgorzaty przybędzie S. Józefa.
 9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.
 10. Osoby,które zamówiły Msze Greg. na sierpień za sp.Stanisławę Morzy i na wrzesień za sp. Mieczysława Wiśniewskiego proszone są do zakrystii lub kontakt tel.
 11. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlop wakacyjny życzymy bezpiecznych wakacji i zasłużonego odpoczynku😊