Ogłoszenia 03 lipca 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

03 lipca 2022r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Gościmy w naszej wspólnocie misjonarzy z Kamerunu, którzy się z nami modlą i zbierają ofiary na rzecz misji.
 2. Dziś niedziela adoracyjna. Po Mszy o godz.10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół bazyliki. Od godz.17.00 Adoracja Najsw.Sakramentu.
 3. 10 lipca 28.rocznica święceń biskupich J.E.Ks.Bpa Antoniego Dydycza, Biskupa Seniora naszej diecezji. W modlitwie polećmy go Bogu.
 4. W środę o godz.18.00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach przez nas zanoszonych.
 5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
 6. W niedziele w parku przy „muszli” o godz. 13.00 rozpocznie się piknik charytatywny dla rodziny z Mieszuk, która w wyniku pożaru straciła majątek. W programie różne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Zapraszają organizatorzy.
 7. W czwartek dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja od godz.17.00 prowadzona przez Pomocników Maryi, następnie Msza w ich intencji.
 8. Zwracam się z prośbą do Kółek Żywego Różańca, Pomocników Maryi, aby w czasie wakacji w dni w których nie ma adoracji NS o godz.17.30, przed wieczorną Mszą Sw. rozpoczynały modlitwę różańcową. Zapraszamy wszystkich do modlitwy.
 9. Osoba, która zamówiła Mszę Gregoriańską na sierpień za sp. Stanisławę Morzy proszona jest o zgłoszenie się do zakrystii/kancelarii.
 10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.
 11. Zapowiedzi : Łukasz Jan Szereszewski, kaw.zam.Bielsk Podl. i Karolina Godlewska, panna,zam.Grabówka,par.Grabówka (I).
 • Dawid Augustyniak,kaw.zam.Pietkowo par. św.Anny w Pietkowie i Klaudia Szparkowska,panna,zam.Bielsk Podl.par.tut. (I).