Ogłoszenia 10.07.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 lipca 2022r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dziś przypada 28.rocznica święceń biskupich J.E.Ks.Bpa Antoniego Dydycza, Biskupa Seniora naszej diecezji. W modlitwie polećmy go Bogu.
  2. Zapraszamy na adoracja Najsw.Sakramentu dziś od godz.17.00
  3. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele diecezjalne.
  4. O godz. 13.00 „muszli” rozpocznie się piknik charytatywny dla rodziny z Mieszuk, która w wyniku pożaru straciła majątek. W programie różne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Zapraszają organizatorzy.
  5. Dzieci w wieku od 6 do 16 lat zapraszamy do naszej Świetlicy Socjoterapeutycznej w programie zajęcia sportowe, warsztaty edukacji twórczej, zajęcia rekreacyjne, wycieczki i wiele innych atrakcji. Szczegóły na plakacie.
  6. Starosta Bielski i Powiatowy Zespół ds. Obchodów Świat Państwowych i Rocznic Patriotycznych zapraszają na uroczystości 79.r.zbrodni w Lesie Pilickim 15 lipca.  I-wsza część rozpocznie się przy Mauzoleum Ofiar Barbarzyństwa o godz.16.45 powitaniem uczestników i złożeniem kwiatów, o godz.17.00 Msza Św., następnie przejazd do Lasu Pilickiego na ciąg dalszy uroczystości. Szczegóły na plakacie.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.
  8. Zapowiedzi : Łukasz Jan Szereszewski, kaw.zam.Bielsk Podl. i Karolina Godlewska, panna,zam.Grabówka,par.Grabówka (II).
  • Dawid Augustyniak,kaw.zam.Pietkowo par. św.Anny w Pietkowie i Klaudia Szparkowska,panna,zam.Bielsk Podl.par.tut. (II).