Ogłoszenia 17 lipca 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 lipca 2022r.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dziś po Mszy o godz.10.00 modlitwa za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Od godz.17.00 Adoracja Najsw.Sakramentu.
  2. Dziś w par.MB z Góry Karmel odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz.12.00.Ks.Prob.zaprasza.
  3. 20 lipca przypada 3.rocznica ingresu do katedry Bpa Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  4. Wspomnienia i święta w tym tyg: 22.07 Święto św. Marii Magdaleny; 23.07 święto św.Brigidy, patronki Europy.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów mechanicznych – w Martyrologium wspomina się sw.Krzysztofa. W dniach 24-31 lipca 2022 będzie obchodzony 23. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. Składane ofiary przy poświęceniu pojazdów przeznaczone będą na ten cel.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.