Ogłoszenia 31 lipca 2022r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

31 lipca 2022r.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Z ubiegłej niedzieli ofiary składane na pomoc misjonarzom wyniosły 4.415zł. Bóg zapłać.
  2. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
  3. Piesza Diecezjalna Pielgrzymka do Częstochowy. Grupa Zielona (dekanaty bielski,hajnowski,brański) wyrusza na pielgrzymi szlak 01.08.2022 o godz.7.00 z Katedry w Drohiczynie. Zdanie bagaży 31 lipca przy Bazylice w godz.13.30-14.00. Natomiast osoby, które nie mogą iść w pielgrzymce, a chciałby towarzyszyć pielgrzymom zapraszamy do duchowego pielgrzymowania Grupie Srebrnej. W naszej parafii codziennie po wieczornej Mszy Sw. jak w latach ubiegłych zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i pielgrzymowania wokół bazyliki.  Duchowy pielgrzym zobowiązuje się do uczestnictwa we Mszy sw i ofiarowania Komunii Sw.(jeśli nie jest to możliwe to winien pomodlić się przed obrazem lub figurą Matki Bożej),odmówić jedną cząstkę różańca, zdobyć się na jakiś dobry uczynek(np.post,pomoc potrzebującym itp.)
  4. W środę o godz.18.00 zapraszamy na nab.do MB Nieustającej Pomocy i Mszę we wszystkich zanoszonych naszych intencjach.
  5. W tym tyg. I-wszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W tych dniach adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00(możliwość skorzystania z sakramentu pokuty) i przewidziane nabożeństwa.
  6. W sobotę 6.08 święto Przemienienia Pańskiego
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz.10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół bazyliki.
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.
  9. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.
  10. Zapowiedzi: Konrad Mateusz Brański,kawaler,zam.Białystok,par.sw.Wojciecha i Monika Bańkowska,panna,zam.Woronie,par.tut.(II). Karol Boćkowski,kaw,zam.Bielsk Podl.par.tut. i Magdalena Kowalska,panna zam.Bielsk Podl.par.tut.(I).