Ogłoszenia 14 sierpnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 sierpnia 2022r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze sw. sprawowane będą według porządku niedzielnego 7.00,8.30,10.00,12.00 i 18.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy.
 2. Taca z ubiegłej niedzieli na film o ks.Brzózce wyniosła 3.588 zł. Bóg zapłać.
 3. Od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W sobotę pielgrzymi z Drohiczyńskiej Pieszej Pielgrzymki dotarli na Jasną Górę. W naszej parafii zakończyliśmy duchowe pielgrzymowanie. Bóg zapłać wszystkim duchowym pielgrzymom, którzy w tych dniach gromadzili się na wspólną modlitwę różańcowa i pielgrzymowanie wokół naszej bazyliki.
 5. Dziś przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na rzecz 4 – letniego Dominika, który choruje na nowotwór złośliwy. Bóg zapłać za dar serca.
 6. Trwa akcja zbierania podpisów „W obronie chrześcijan”. Stop agresji wobec chrześcijan. Zachęcamy do złożenia swojego podpisu w zakrystii. Szczegóły na plakacie.
 7. Starosta Bielski i Powiatowy Zespól ds. Obchodów Świąt Państwowych i Rocznic Patriotycznych zapraszają na uroczystość obchodów Święta Wojska Polskiego i 102.rocznicy „Cudu nad Wisłą”. Uroczystości rozpoczną się jutro w par. Miłosierdzia Bożego Mszą św. o godz.9.45, natomiast o godz.11.00 składanie wieńców i kwiatów w wyznaczonych miejscach. Szczegóły na plakacie.
 8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.
 9. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.
 10. Zapowiedzi: Łukasz Wielanowski,kaw.zam.Bańki par.tut. i Wreonika Zawadzka,panna,zam. Augustowo,par.Milosierdzia Bożego w Bielsku Podl (II).
 • Krzysztof Gawryluk,kaw.zam.Bielsk Podl.par.tut. i Kinga Czubla,panna zam.Biała Podl.par. bł.Honorata Koźmińskiego (II)