Ogłoszenia 02 października 2022

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

02 października 2022r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00
 2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy o godz.10.00 nabożeństwo różańcowe i procesja wokół bazyliki.
 3. Ofiary zbierane na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas Diec.Drohiczyńskiej w naszej diecezji i poza jej granicami.
 4. Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja od godz.17.00 następnie Msza Sw. o 17.30 i nabożeństwo różańcowe
 5. Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca o godz.17.30. Spowiedź od godz. 17.00. Wyjazd do chorych od godz.9.00.
 6. W środę zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę sw. we wszystkich zanoszonych intencjach. Kartki z intencjami osobistymi składamy w koszyku na ołtarzu MB Nieustającej Pomocy.
 7. Październik – miesiąc różańcowy. Msze Sw. wieczorne w październiku w dni powszednie będą sprawowane o godz. 17.30 po Mszy nabożeństwo różańcowe – ok.godz.18.00, w niedzielę nabożeństwo różańcowe po Mszy o godz.10.00. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i w środę o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne. Poszczególne grupy mają spotkania w salce w najbliższą środę, czwartek i piątek po wieczornej Mszy Sw.
 9. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podl. zaprasza na SWIĘTO ŻOŁNIERZA REZERWY organizowane w dniu 9 października (niedziela) w godz.11.00-15.00 przy ul. Dubiażyńskiej. Celem wydarzenia jest promocja służby i edukacji wojskowej, przybliżenie specyfiki i zasad funkcjonowania Wojska Polskiego oraz wiele atrakcji.
 10. Siostry Dominikanki proszą o pomoc dla swój sióstr posługujących na wschodzie (Łotwa,Ukraina,Rosja). Przez cały październik będą zbierać słodycze z długim terminem, zeszyty, przybory szkolne oraz męskie buty numery powyżej 40 rozmiaru. Przyniesione rzeczy można składać przy ołtarzy bł. Antoniego oraz w zakrystii.
 11. Wspomnienie sw. Franciszka z Asyżu 4.10. – Dzień Imienin Papieża Franciszka, 5.10 wspomnienie sw. s. Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia; 7.10 Wspomnienie NMP Różańcowej.
 12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.
 13. Zapowiedzi: Jakub Fiedoruk, kawaler, zam. Białystok, par. Prawosławnej Zmartwychwstania Pańskiego i Dominika Borowska, panna zam. Bielsk Podlaski par.tut (II).