Ogłoszenia 8 października 2022

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08 października 2022r.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
  2. Październik – miesiąc różańcowy. Przypominamy, że Msze Sw. wieczorne w październiku w dni powszednie są sprawowane o godz. 17.30 po Mszy nabożeństwo różańcowe – godz.18.00, w niedzielę nabożeństwo różańcowe po Mszy o godz.10.00. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i w środę o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki wspominkowe. Prosimy o czytelne najlepiej drukowanymi literami wypisywanie imion naszych bliskich zmarłych których będziemy polecać modlitwie w tegorocznych wypominkach.
  4. Siostry Dominikanki proszą o pomoc dla sióstr posługujących na wschodzie (Łotwa,Ukraina,Rosja). Przez cały październik będą zbierać słodycze z długim terminem ważności, zeszyty, przybory szkolne oraz męskie buty numery powyżej 40 rozmiaru. Przyniesione rzeczy można składać przy ołtarzy bł. Antoniego oraz w zakrystii.
  5. 13 października Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie się w Mszą sw o godz.18.00 w par. MB z Góry Karmel, procesja różańcowa ulicami Bielska zakończy się tradycyjnie przy pomniku sw. Jana Pawła II.
  6. Dzień Edukacji Narodowej 14 października. W modlitwie polecamy nauczycieli i wychowawców.
  7. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek po Mszach Sw. przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież z polskich wsi i miasteczek, by mogła się uczyć i studiować tworząc żywy pomnik sw. Jana Pawła II.
  8. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w czuwaniu modlitewnym Wspólnot Maryjnych Diecezji Drohiczyńskiej. Odbędą się one 15 października w Diecezjalnym Sanktuarium Maryjnym w Ostrożanach oraz 22 października w Diecezjalnym Sanktuarium Maryjnym w Miedznie. Rozpoczęcie o 16:00. W programie Msza św. oraz modlitewne czuwanie zaprasza ks. kan. Roman Kowerdziej – Diecezjalny Duszpasterz Wspólnot Maryjnych.  Z parafii Miłosierdzia Bożego organizowany jest wyjazd na Czuwanie Wspólnot Maryjnych do Ostrożan 15 października koszt 25z,ł kontakt p. Krystyna Niewińska 608-336-133. 
  9. Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzać znicze Caritas jako pomoc najuboższym w cenie 9 zł.
  10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.