Ogłoszenia 15 stycznia 2023r

 

                                                     OGŁOSZENIA PARAFIALNE                                                                           15 stycznia 2023r.

  II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. 01 w święto rocznicy poświecenia katedry w Drohiczynie nasz Arcypasterz Ks. Bp Piotr Sawaczuk odznaczył medalem BENEMERENTI (dobrze zasłużony) Diecezji Drohiczyńskiej następujące osoby z naszej parafii p. Joannę Szczebiot-Jarzębińską i p.Wiesława Guzka. Odznaczonym gratulujemy i polecamy modlitwie parafian.
 2. Dziś na Mszy o godz.12.00 „Jasełka” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr.5 w Bielsku Podlaskim.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie naszej bazyliki.
 4. Chór Polskiej Pieśni Narodowej zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się w naszej bazylice dziś o godz.17.00. W programie najpiękniejsze polskie kolędy i wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy
 5. W środę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 6. W sobotę obchodzimy DZIEŃ BABCI, a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie.
 7. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego.
 8. Bielski Dom Kultury zaprasza na Wielkie Kolędowanie ze Studium Piosenki FART                 21 stycznia 2023r. o godz.16.30. Podczas kolędowania będą zbierane środki finansowe na wyjazd do DPSów.
 9. W zakrystii są do nabycia świece – gromnice w cenie 4zl, 12zł i 14zł.
 10. Spotkanie opłatkowe Sołtysów dekanatu bielskiego, brańskiego i hajnowskiego z Księdzem Biskupem odbędzie się w 21 stycznia(sobota) godz.10.30 w Brańsku. Zapraszamy i zachęcamy Sołtysów do udziału w spotkaniu.
 11. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz parafii indywidualne czy też przesłane na konto parafii. KONTO PARAFII: BANK BNP Paribas oddział w Bielsku Podlaskim nr konta: 57 2030 0045 1110 0000 0072 2020.
 12. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Przy okazji można złożyć ofiarę tak jak prosił ks. Proboszcz na modernizację ogrzewania starej plebanii-muzeum bł.Antoniego Beszty-Borowskiego.

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA

16 stycznia godz.16.00

ul.Kilińskiego, ul.Kluka, Na Lubce – 1ks.

ul.Kolberga, ul. Glogera – 1ks.

ul.Żwirki i Wigury, Chopina, Krucza, Rejonowa – 1ks.

17 stycznia godz.16.00

Ul.Wita Stwosza-1ks.

Ul.Zamkowa- 1ks.

Ul.Żeromskiego i Ciołkowskiego-1ks.

18 stycznia godz.16.00

Ul.Poświętna domy prywatne -1ks.

Ul.Poświętna blok 7, 9 – 1ks.

Ul.Poświętna blok 11, 13 -1ks.

19 stycznia godz.godz.16.00

Ul.Poświętna blok 23, 25 

Ul.Poświętna blok 33, 35

Zakończenie kolędy. Ktokolwiek z różnych przyczyn nie mógł przyjąć kapłana, a chciałby, by dom został pobłogosławiony, prosimy o indywidualny kontakt z księżmi wikariuszami i umówienie się na wizytę duszpasterską w dogodnym terminie.