Ogłoszenia 29 stycznia 2023r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 stycznia 2023r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz.17.00.

 W środę1 lutego o godz.18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę Świętą we wszystkich zanoszonych przez nas intencjach.

 W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte o godzinie 7.00; 8.30; 10.00 i o 18.00. Tego dnia poświęcamy świece – gromnice na cześć Chrystusa, który jest światłem na oświecenie pogan i przypomina nam ochrzczonym, że powinniśmy być Jego światłem w świecie. Poświęcenie świec na każdej Mszy Świętej. Na Mszy o 10.00 procesja ze świecami. Tego dnia również przeżywamy Dzień Życia Konsekrowanego, a taca będzie przeznaczona na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

W zakrystii są do nabycia świece – gromnice w cenie 4; 12 i 14zł.

 W piątek 3 lutego wspomnienie św. Błażeja. Poświęcenie świec tzw. błażejek i błogosławieństwo świecami z prośbą o ustrzeżenie od chorób gardła na Mszach Świętych o 7.00 i 18.00

 W tym tyg. I-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne adoracja o godz.17.00. W piątek od 9.00 rano odwiedzimy naszych chorych, adoracja od godz.17.00 następnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę różaniec wynagradzający o godz.17.00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.

 W przyszłą Niedzielę 5 lutego Niedziela Adoracyjna, po Mszy Świętej o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Tego dnia wspominać będziemy św. Agatę – poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty na każdej Mszy Świętej. Na Mszy Świętej o 12.00 uroczyste wręczenie książeczek do nabożeństwa

spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych – obecność obowiązkowa.

Jeśli ktoś jeszcze posiada palemki wielkanocne, prosimy aby przynieść je
do zakrystii.

 Przy parafii Najświętszej Maryi Panny w Siemiatyczach organizowane są Warsztaty rozwoju duchowego – szczegóły na plakacie.

Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.