Ogłoszenia 26.03.2023

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26 marca 2023r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz.17.00.
  2. Dzisiejsza niedzielą kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Serdeczne podziękowania składamy ks. Mirosławowi Łaziukowi za głoszone Słowo Boże i przeprowadzone rekolekcje. Taca przeznaczona jest do dyspozycji księdza rekolekcjonisty.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św. Uroczyste poświęcenie palm z procesją wokół kościoła o godz.10.00. Taca przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego. Na godz.12.00 zapraszamy dzieci z palemkami.
  4. W kiosku przy bazylice do nabycia są czekoladowe baranki paschalne na wielkanocny stół w cenie 10zl. Coroczna akcja Caritas na rzecz pomocy najuboższym z terenu naszej parafii i diecezji.
  5. 2 kwietnia (niedziela) o godz.14.00 przy pomniku Jana Pawła II zgromadzenie modlitewne upamiętniające postać świętego Jana Pawła II. O godz.15.00 koncert w wykonaniu Chóru Polskiej Pieśni Narodowej inauguracyjny Dni Kultury Chrześcijańskiej w Diecezji Drohiczyńskiej w 18.rocznicę śmierci Jana Pawła II.
  6. 1 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca. O godz.17.00 adoracja i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  7. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa – środa godz.17.30 dla dzieci i młodzieży, piątek 18.00 dla wszystkich z kazaniem pasyjnym. Gorzkie Żale w każdą niedziele po Mszy o godz.10.00 i o 17.45. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  8. DROGA KRZYŻOWA ulicami miasta odbędzie się 5 kwietnia w Wielką Środę o godz.19.00.
  9. Z 31 marca na 1 kwietnia będziemy w naszej par. przezywali 24godz. rozważania Męki Pańskiej. O godz.17.00 rozpoczęcie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i adoracji.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.