Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

09 kwietnia 2023r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA adoracja od godz.5.00. Rezurekcja o godz.6.00. Tego dnia Msze Sw. o godz. 10.00,12.00 i 18.00. Taca przeznaczona na ogrzewanie bazyliki. Naszym Parafianom i Gościom  życzymy błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Podziękowania serdeczne dla s. Danieli i tych wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie i udekorowanie kościoła, składamy podziękowania również p. Organistce, chórowi, scholii, ministrantom, służbie liturgicznej ołtarza, osobom zaangażowanym w przebieg liturgii paschalnej. Bóg zapłać.   
  2. JUTRO PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY Msze św. o godz. 7.00,8.30,10.00,12.00 i 18.00. Taca tradycyjnie przeznaczona na KUL.
  3. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez osiem dni (Oktawa). Ze względu na uroczystość (taki charakter ma cała oktawa) w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Za tydzień w II Niedzielę Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane w przyszłą niedziele przeznaczone są na dzieła charytatywne.
  5. 14 kwietnia (piątek) przypada Święto Chrztu Polski.
  6. Zapowiedzi: Bartłomiej Waszkowiak, kaw.zam w Bielsku Podl.par.tut. i Anna Muczyńska, panna zam.w Mniu,par.Domanowo (II); Sylwia Górska zam.Tworki, z par.tut. i Mateusz Malinowski zam.Tworki, par.Wyszki (II); Marcin Zawadzki zam.Bielsk Podl.par.tut. i Sylwia Zawadzka zam.Bielsk Podl.par. tut.(II).
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.