Ogłoszenia 16 kwietnia 2023r

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 kwietnia 2023r.

II NIEDZIELA WIELKANOCY MILOSIERDZIA BOŻEGO

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, po każdej Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki do BM. możemy w dniu dzisiejszym możemy uzyskać odpust zupełny.
  2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane w na tace przeznaczone są na dzieła charytatywne, które pełni Caritas.
  3. Zapraszamy na adoracje NS dziś od godz. 15.00
  4. Młodzież bierzmowana w piątek 21 kwietnia rozpoczyna Nowennę do Ducha Świętego przed przystąpieniem do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy odprawianie Mszy św. o błogosławieństwo dla mieszkańców wiosek z racji tzw. POSWIĘCENIA PÓŁ. O 14.00 w Bańkach Msza św. W niedzielę 30 kwietnia na godz. 10.00 zapraszamy do kościoła mieszkańców Malinowa na Mszę Sw. w ich intencji.
  6. Zapraszamy na festiwal chórów Niepokalana, który odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o 10.00 w Bielskim Domu Kultury. Zachęcamy do wysłuchania pieśni w wykonaniu chórów, nasz udział w tym wydarzeniu będzie również świadectwem naszej wiary i zaangażowania. O godz. 15.00 ks. Biskup będzie sprawował Mszę Sw. w naszej bazylice. Zapraszamy.
  7. W zakrystii są do nabycia karty okolicznościowe I komunijne.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.