Ogłoszenia parafialne 07.05.2023

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

07 maja 2023r.

V NIEDZIELA WIELKANOCY

 1. Dziś ofiary zbierane na tace przeznaczone są na WSD w Drohiczynie.
 2. Zapraszamy na adoracje NS dziś od godz. 17.00
 3. Dziś I-wsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy o godz.10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół Bazyliki.
 4. Dziś o 10.00 Msza św. w intencji mieszkańców Niewina Popławskiego a o godz.14.00 w Nałogach z prośbą o Boże błogosławieństwo z racji poświęcenia pol. Za tydzień zapraszamy do Kościoła na godz. 10.00 mieszkańców Niewina Starego i Kamieńskiego. 21 maja o godz.14.00 w Woroniu Msza sw z racji poświęcenia pól.
 5. Trwa miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o godz.18.00. W niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45. Zachęcamy do odprawiania nabożeństwa majowego w miejscowościach przy krzyżach i kapliczkach.
 6. W zakrystii są do nabycia karty okolicznościowe I komunijne.
 7. W parafii Miłosierdzia Bożego w dniach 13-14 maja odbędzie się kurs przedmałżeński. Do środy przyjmowane są zgłoszenia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z ks. Łukaszem z parafii Miłosierdzia Bożego tel. 508 605 275.
 8. 8 maja uroczystość sw. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Stanisławie życzymy opieki Matki Bożej i blog. Bożego z racji imienin. Otoczmy Siostrę osobistą modlitwą. Msza Sw. w intencji Siostry Stanisławy jutro o godz.7.00.
 9. Jutro rocznica święceń biskupich seniora Tadeusza Pikusa. W modlitwie polećmy Go Bogu.
 10. 13 maja parafia Matki Bożej z Góry Karmel zaprasza na nabożeństwo fatimskie z procesją ulicami naszego miasta.
 11. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.