Ogłoszenia 14 maja 2023r

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 maja 2023r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

 1. Dziś na Mszy o godz.12.00 zostaną złożone życzenia z okazji imienin s. Zofii, wyrażając wdzięczność za posługę siostry w naszej parafii. Msza w intencji s. Zofii jutro o godz.7.00.
 2. Zapraszamy na indywidualną adoracje Najświętszego Sakramentu dziś od godz. 17.00
 3. Dziś o 10.00 Msza św. w intencji mieszkańców Niewina Starego i Kamieńskiego. 21 maja o godz.14.00 w Woroniu Msza sw z racji poświęcenia pól.
 4. Trwa miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o godz.18.00. W niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45. Zachęcamy do odprawiania nabożeństwa majowego w miejscowościach przy krzyżach i kapliczkach.
 5. 16 maja przypada Święto sw. Andrzeja Bobolii, w piątek rozpocznie się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz.10.00 będzie sprawowana Msza Sw. w intencji ks. Franciszka-Bronisława Zaleskiego w 80r.sm. założyciela I LO w Bielsku Podlaski. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie społeczność naszego I LO im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim.
 7. Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej organizuje kurs przygotowujący do filmowania i fotografowania obiektów oraz uroczystości sakralnych. Kurs odbędzie się w sobotę 20 maja 2023 r. o 10.00w Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie przy ul. Kościelnej 10. Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla osób zamieszkałych na terenie Diecezji Drohiczyńskiej. Szczegóły na stronie diecezjalnej drohiczyńska.pl
 8. 27 maja odbędzie się o godz.10.00 Pierwsza Komunia a 28 maja rocznica I Komunii Sw.
 9. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.
 10. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Chrońmy dzieci” zbiera podpisy udzielajcie poparcia projektowi zmiany ustawy Prawa oświatowego. Osoby, które chciałyby poprzeć tą ustawę prosimy do zakrystii.
 11. Zapowiedzi: Mateusz Kamieński, kaw. zam. w Bielsku Podla. par. tut. i Ewa Szmurło, panna, zam. Brańsk, par. Wniebowzięcia NMP (I).