Ogłoszenia 21 maja 2023

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21 maja 2023r.

VII NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

 1. Dziś o godz.14.00 w Woroniu Msza sw z racji poświęcenia pól.
 2. Dziś o godz.10.00 będzie sprawowana Msza Sw. w intencji ks. Franciszka-Bronisława Zaleskiego w 80r.sm. założyciela I LO w Bielsku Podlaski. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie społeczność naszego I LO im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim.
 3. Zapraszamy na indywidualną adoracje Najświętszego Sakramentu dziś od godz. 17.00
 4. Trwa miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o godz.18.00. W niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45. Zachęcamy do odprawiania nabożeństwa majowego w miejscowościach przy krzyżach i kapliczkach.
 5. Zapraszamy na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Sw. w sobotę. Czuwanie rozpocznie się po Mszy Sw. wieczornej, poprowadzi ja Wspólnota Odnowy w Duchu Sw wraz z innymi wspólnotami.
 6. 24 maja NMP, Wspomożycielki Wiernych
 7. 25 maja Dzień modlitw o świętość kapłanów. W tym dniu przypada 29.rocznica śmierci pierwszego biskupa Diecezji Drohiczyńskiej, Władysława Jędruszuka. Polećmy Go Bogu w modlitwie.
 8. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii Sw a w niedzielę 28 maja o godz.10.00 rocznica I Komunii. Próba dzieci przed rocznicą komunii we wtorek po nabożeństwie majowym.
 9. 26 maja w katedrze drohiczyńskiej odbędą się święcenia diakonatu a 27 maja święcenia prezbiteratu. Módlmy się o nowe powołania do stanu kapłańskiego.
 10. W 26 maja przypada Dzień Matki, otoczmy modlitwą nasze mamy dla żyjących wypraszając potrzebne łaski, a dla zmarłych łaskę zbawienia.
 11. W niedzielę Zesłania Ducha Św. o godz.14.00 w Bankach będzie sprawowana Msza Sw. w intencji strażaków oraz obrzęd poświęcenia remizy.
 12. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.
 13. Zapowiedzi: Mateusz Kamieński, kaw. zam. w Bielsku Podl. par. tut. i Ewa Szmurło, panna, zam. Brańsk, par. Wniebowzięcia NMP (II).