Ogłoszenia 11 czerwca 2023r

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

11 czerwca 2023r.

 X NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Nieszpory Eucharystyczne codziennie po Mszy wieczornej. Zapraszamy
 2. Serdeczne podziękowania wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym i wszystkim pomagającym za udekorowanie ołtarza na Boże Ciało.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00
 4. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy o godz.18.00, w niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45.
 5. Jutro wspomnienie blog.męczenników Antoniego Beszty-Borowskiego, Mieczysława Bohatkiewicza, Edwarda Grzymały, Władysława Maćkowiaka, Michała Woźniaka, prezbiterów, Marii Marty Kazimiery Wołowskiej i Towarzyszy.
 6. W wtorek wspomnienie sw.Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Dzień imienin biskupa seniora Antoniego Dydycza. W modlitwie polećmy Bogu dostojnego solenizatna. O godz.18.00 nabożeństwo fatimskie w parafii MB z Góry Karmel.
 7. W czwartek zakończenie obchodów eucharystycznych oraz poświęcenie ziół i kwiatów.
 8. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 9. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 10. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 07-13 marca 2024r. Cena 5690zł + 200 USD. Szczegóły podane są na plakacie i portalach społecznościowych naszej parafii. Zainteresowani proszeni są o kontakt z ks. Adamem.
 11. Instytut „Niedziela” – wydawca Tygodnika Katolickiego, wydaje kolejny tytuł – tym razem kwartalnik w cenie 15 zł, do nabycia w zakrystii.
 12. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.

Zapowiedzi: po Mszy o godz.12.00 i 18.00

 • Artur Zdrojkowski, kaw,zam. w Bielsku Podl. par.MB z Góry Karmel i Monika Teresa Lamko, panna, zam.Bielsk Podl. par. tut (II);
 • Dawid Leoniuk, kaw.zam. w Bielsku Podl. par tut. i Wioleta Krasowska, panna zam. w Bielsku Podl.par.tut.(II).