Ogłoszenia 18 czerwca 2023r

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

18 czerwca 2023r.

 XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00
  2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy o godz.18.00, w niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45.
  3. W tym tygodniu – w piątek, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza Sw. na zakończenie roku szkolnego o godz.8.00 dla szkół bielskich, o godz.9.30 dla szkoły w Augustowie. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkół, aby podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i pojednania w ciągu tygodnia. To również dzień modlitwy w intencji ojców…
  4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Poświęcenie wody ku czci św. Jana Chrzciciela po Mszy o godz.18.00. Po Mszy Sw. przejdziemy nad stawy śpiewając litanie do Serca Pana Jezusa następnie obrzęd błogosławieństwa wody.
  5. Msza sw. z okazji zjazdu absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Bielsku Podlaskim w sobotę 24 czerwca o godz. 10.00.
  6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 07-13 marca 2024r. Cena 5690zł + 200 USD. Szczegóły podane są na plakacie i portalach społecznościowych naszej parafii. Zainteresowani proszeni są o kontakt z ks. Adamem.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.