Ogłoszenia 25 czerwca 2023

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 czerwca 2023r.

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00
  2. 29 czerwca uroczystość sw. Apostołów Piotra i Pawła. Msze sw. o godz.7.00, 8.30 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Stolicy Apostolskiej tzw. świętopietrze. To również dzień imienin naszego biskupa drohiczyńskiego Piotra Sawczuka. W modlitwie polećmy Bogu dostojnego solenizanta.
  3. 30 czerwca w piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  4. W I-wszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP rozpocznie się adoracją o 17.00, następnie różaniec wynagradzający.
  5. W najbliższa niedzielę po Mszy o godz. 10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół bazyliki.
  6. Mamy jeszcze 2 wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 07-13 marca 2024r. Cena 5690zł + 200 USD. Szczegóły podane są na plakacie i portalach społecznościowych naszej parafii. Zainteresowani proszeni są o kontakt z ks. Adamem.
  7. 1 lipca w Narwi na terenie przystani kajakowej w pobliżu wieży widokowej w godz. 15:00-22:00 odbędzie się piknik charytatywny na rzecz hospicjum stacjonarnego w Makówce „Z miłości do każdej chwili”. Zapraszają organizatorzy.
  8. Daniela zwraca się z prośbą o kłosy zbóż do dekoracji… żyta, jęczmienia i owsa po 3 snopki.. mogą być zielone…
  9. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlop wakacyjny życzymy bezpiecznych wakacji i zasłużonego odpoczynku😊
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.