Ogłoszenia 19 Niedziela Zwykła

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 sierpnia 2023r.

 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
 2. Dziś pątnicy Drohiczyńskiej Pieszej Pielgrzymki dotrą na Jasną Górę. W naszej parafii po Mszy o godz.18.00 zakończymy duchowe pielgrzymowanie. Bóg zapłać wszystkim duchowym pielgrzymom, którzy w tych dniach gromadzili się na wspólną modlitwę różańcowa i pielgrzymowanie wokół naszej bazyliki.
 3. 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze sw. według porządku niedzielnego: 7.00,8.30,10.00,12.00 i 18.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy. Ofiary składane do puszek po mszach sw. przeznaczone będą na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi na Słowenii.
 4. Starosta Bielski i Powiatowy Zespól ds. Obchodów Świąt Państwowych i Rocznic Patriotycznych zapraszają na uroczystość obchodów Święta Wojska Polskiego i 103.rocznicy „Cudu nad Wisłą”. Uroczystości rozpoczną się 15 sierpnia we wtorek w par. Miłosierdzia Bożego Mszą św. o godz.9.45, natomiast o godz.11.00 składanie wieńców i kwiatów w wyznaczonych miejscach. Szczegóły na plakacie.
 5. Ofiary składane w przyszła niedzielę na tace przeznaczone będą na prace remontowe prowadzone przy naszej bazylice (została oczyszczona kostka, należy jeszcze zaimpregnować).
 6. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.
 7. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.
 8. W tym tygodniu:
 • 14 sierpnia wspomnienie Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
 • 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP
 • 17 sierpnia św. Jacka, prezbitera