Ogłoszenia 03.09.2023r

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

03 września 2023r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
 2. Dziś na Mszy o godz. 10.00 parafialne dziękczynienie za plony. Wieniec dożynkowy przygotowali mieszkańcy Nałóg, również oni będą reprezentować naszą parafię na dożynkach diecezjalnych w Łubinie Kościelnym 9 września. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca procesja eucharystyczna.
 3. W środę zapraszamy na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy i Mszę Sw. we wszystkich zanoszonych intencjach.
 4. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.
 5. W tym tygodniu będziemy przeżywali w dniach 6-8 września nabożeństwo czterdziestogodzinne przed uroczystością Narodzenia NMP. Msze sw.  o godz.7.00,8.30.10.00,12.00 i 18.00. Adoracja o g.13.00 – 18.00 prosimy, aby prowadzili ją Kółka Różańcowe i od godz. 19.00-21.00 adoracja indywidualna. W piątek 8 września odpust parafialny. Nie obowiązuje w tym dniu na terenie naszej parafii wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze o godz.7.00,8.30,10.00,12.00 i o godz.18.00 Msza św. kończąca odpust sprawowana przez ks. Arcybiskupa Andrzeja Józwowicza – Nuncjusza apostolskiego w Teheranie, procesja eucharystyczna i dziękczynne Te Deum.  Słowo Boże w tych dniach będzie głosić ks. Michał Siduniak, dyrektor drohiczyńskiej pieszej pielgrzymki. Zapraszamy.
 6. Od tego tygodnia po wakacyjnej przerwie rozpoczynają się spotkania grup parafialnych. We wtorki po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkania Wspólnoty Odnowy w Duchu Sw., w środy Wspólnota Szkoły Modlitwy, w piątki zapraszamy na próby choru; w soboty na godz.10.00 zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej, ministrantów, i scholę dziecięca na spotkanie do salek parafialnych.
 7. W przyszła niedzielę na Mszy o godz.12.00 poświęcenie przyborów szkolnych a po Mszy  spotkanie dzieci i rodziców pierwszokomunijnych. Na Mszę o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klasy ósmej – kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
 8. Przyjmujemy już intencje na 2024r. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.
 9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii.
 10. Wyjazd na beatyfikację rodziny Ulmów. Szczegóły na tablicy ogłoszeń
 11. Pielgrzymka do Loretto 7-10 września. Szczegóły na tablicy ogłoszeń
 12. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.