Ogłoszenia 05 listopada 2023 r.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

05 listopada2023 r.

XXXI – NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca-nabożeństwo adoracyjne po Mszy o godz.10.00.
 3. Do 08 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza grzebalnego można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować za jednego zmarłego pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, Komunia Sw. modlitwa w intencji Ojca Świętego. Różaniec na cmentarzu grzebalnym przy ul. Wojska Polskiego o godz.19.00. Na nowym cmentarzu przy ul. Mickiewicza o godz. 18:50, w niedzielę o g.15:00. Od jutra codziennie w dni powszednie poł godz. przed wieczorną Mszą Sw. zapraszamy na różaniec wypominkowy.
 4. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Sw. we wszystkich zanoszonych intencjach w środę o 18.00.
 5. 9 listopada liturgiczne święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Katedry Papieża, Biskupa RzymuMatki i Głowy wszystkich Kościołów świata”.
 6. 11 listopada przypada 105.Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msze sw. o godz. 7.00;o godz.10.00 Msza sw. w intencji Ojczyzny, Narodu, Prezydenta i o godz.18.00Zapraszamy do modlitwy w tym dniu za Ojczyznę i Naród. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi państwowej. 
 7. Starosta Bielski oraz Powiatowy Zespół ds. Obchodów Świąt Państwowych i Patriotycznych zapraszają na powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości. O godz.10.00 rozpoczęcie uroczystości przy kościele Matki Bożej z Góry Karmel, o godz.10.30 Msza Sw. za Ojczyznę. Po Mszy przemarsz pod pomnik Niepodległości Polski (wystąpienia okolicznościowe; prezentacja artystyczna; złożenie wieńców). O godz.15.00 w Bielskim Domu Kultury projekcja filmu dokumentalnego Beaty Kamińskiej pt. „Zachować pamięć” i koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszają organizatorzy.
 8. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary zbierane do puszek po niedzielnych mszach przeznaczone będą na ten cel.
 9. W parafii MB z Góry Karmel w niedzielę 19 listopada o godz.17.00 w salce parafialnej rozpocznie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz kościoła i parafii.

W tym tygodniu:

 • 10 listopada wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
 • 11 listopada wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa