Ogłoszenia 21 kwietnia 2024

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21 kwietnia 2024 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00
  2. Dziś niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca w Kościele tydzień modlitw o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego.
  3. W czwartek 25 kwietnia o godz.18.00 będzie sprawowana msza święta przez ks. Bpa Piotra Sawczuka, podczas której zostanie udzielony młodzieży Sakrament bierzmowania. Z racji na przygotowania nie będzie w czwartek o godz.17.00 adoracji. Spowiedź kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków w środę o godz.17.00.
  4. W tym tygodniu 23 kwietnia uroczystość sw. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski; 25 kwietnia Święto św. Marka Ewangelisty. To również dzień imienin ks. Jarosława Kuźmickiego, którego otoczmy modlitwą, dziękując za Jego posługę w naszej parafii i jako kapelana w szpitalu.
  5. Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej organizuje kurs przygotowujący do filmowania i fotografowania obiektów oraz uroczystości sakralnych. Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla osób zamieszkałych na terenie Diecezji Drohiczyńskiej. Szczegóły na stronie diecezjalnej.
  6. Bóg zapłać za ofiaryzłożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.  

Zapowiedzi: godz.10.00 i 18.00

  • Adrian Ambrożewicz, kawaler zam. Bielsk Podlaski, par. M.B z Góry Karmel i Justyna Hryniewicka, panna zam. Woronie par. tutejszej zapowiedz (II).