Ogłoszenia 15 czerwca 2024 r.

 

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 czerwca 2024 r.

XI NIEDZIELA

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy o godz.18.00, w czwartek po adoracji NS przed wieczorną Mszą Sw., w niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45.
  3. W naszej wspólnocie parafialne przeżywamy peregrynację Bł. Rodziny Ulmów. Bóg zapłać za głoszone Słowo Boże przez ks. Piotra Arbaszewskiego, diecezjalnego duszpasterza rodzin. Msze św. sprawowane są według porządku niedzielnego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i zawierzania siebie, każdej rodziny przez wstawiennictwo bl. Rodziny Ulmów. O godz. 13.00 Misterium przygotowane przez dzieci o R. Ulmów, godz. 13.30 Czuwanie Pomocników Maryi, godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, godz. 16.00 Droga Krzyżowa; o godz.17.00 Pożegnanie relikwii.
  4. W piątek 21 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza Sw. na zakończenie roku szkolnego o godz.8.00 dla szkół bielskich. Zapraszamy poczty sztandarowe naszych bielskich szkół, zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkół, aby podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i pojednania w ciągu tygodnia.
  5. W przyszłą niedzielę Dzień Ojca. W modlitwie pamiętajmy o naszych ojcach. Tego dnia będziemy gościli w naszej parafii. o. Władysława- redemptorystę, który będzie wprowadzał nas w program zbliżających się misji parafialnych, które odbędą się we wrześniu w naszej parafii.
  6.  Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.

 *Zapowiedzi 10.00; 18.00 Maciej Niewiński kawaler zam. Bielsk Podlaski par.tut. i Paulina Trzeszczkowska panna, zam. Mierzwin Duży par. Topczewo (II); Dawid Kotowicz, kawaler zam. Bielsk Podl. par. tut. i Gabriela Nikonowicz zam. Bielsk Podla. Par. tut. (I).