Ogłoszenia 23 czerwca 2024 r.

 

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

23 czerwca 2024 r.

XII NIEDZIELA

 Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy o godz.18.00, w czwartek po adoracji NS przed wieczorną Mszą Sw., w niedziele po Mszy o godz.10.00 i 17.45.
  2. Dziś Dzień Ojca. W modlitwie pamiętajmy o naszych ojcach.
  3. Gościmy w naszej parafii. o. Władysława- redemptorystę, który wprowadza nas w program zbliżających się misji parafialnych.
  4. Jutro uroczystość Narodzenia sw. Jana Chrzciciela. Poświęcenie wody ku czci św. Jana Chrzciciela po Mszy o godz.18.00. Po Mszy Sw. przejdziemy nad stawy śpiewając litanie do Serca Pana Jezusa następnie odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wody.
  5. W sobotę 29 czerwca uroczystość sw. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00; 8.30; 10.00 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Stolicy Apostolskiej – „pro obolo S. Petri”. Dla osób posługującymi się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca Świętego lub Biskupa, w tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami oraz odmówienia wyznania wiary. To również dzień imienin biskupa drohiczyńskiego Piotra Sawczuka. W modlitwie polećmy Bogu dostojnego solenizanta.
  6.  Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.

 *Zapowiedzi 10.00; 18.00; Dawid Kotowicz, kawaler zam. Bielsk Podl. par. tut. i Gabriela Nikonowicz zam. Bielsk Podla. Par. tut. (II).