Ogłoszenia 07 lipca 2024r

 

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

07 lipca 2024 r.

XIV NIEDZIELA

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy o godz. 10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół bazyliki.
  3. W środę przypada 30.rocznica święceń biskupich seniora Antoniego Dydycza. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  4. W czwartek 11 lipca święto sw. Benedykta, opata, patrona Europy.
  5. Pielgrzymka do Hiszpani i Portugalii 8 dni w terminie 17 – 24.10.2024 r. Koszt 5390 zł. Kontakt z ks. Adamem tel. 660 223 082. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i naszej stronie parafialnej na Facebooku.
  6. Codziennie w dni powszednie o godz.17.30 zapraszamy na różaniec w intencji Ojczyzny i misji, które odbędą się w naszej parafii.
  7. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  8. 15 lipca odbędą się obchody 81. rocznicy mordu w Lesie Pilickim. Program uroczystości jest następujący: I część przy odnowionym Mauzoleum Ofiarom Barbarzyństwa, godzina 16.30 rozpoczęcie – powitanie uczestników, złożenie kwiatów; godzina 17.00 Msza Święta w int. zamordowanych bielszczan. II część w miejscu straceń na uroczysku Osuszek w Lesie Pilickim, około godziny 18.00 przejazd do Lasu Pilickiego, tam modlitwa, wystąpienia okolicznościowe i złożenie wieńców. Zaprasza Starosta Bielski i Powiatowy Zespół ds. Obchodów Świąt Państwowych i Rocznic Patriotycznych, Proboszcz par. Miłosierdzia Bożego. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych uroczystość zostanie przeniesiona do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
  9.  Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz Kościoła i naszej parafii.

ZAPOWIEDZI: Przemysław Bańkowski i Mariola Bańkowska, związani cywilnie zam. Bielsk Podlaski par. tut (I).